(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 22:30 ❄ Сб 08:00 - 20:00 ❄ Нд 10:00 - 16:00

SPA меню

Масаж – це завжди дотик, ніжний та лагідний. Це – найприємніший спосіб догляду за тілом. Його потребують усі: для зняття стресу, для поліпшення циркуляції крові, обміну речовин і ефективного зниження ваги, адже нормалізуються функції сальних і жирових залоз, поліпшується кровообіг, за рахунок чого шкіра отримує необхідне харчування, і тоді шкіра набуває здорового кольору, збільшується її опірність до підвищення і зниження температури, шкіра стає еластичною і гладкою.

У cпа-фітнес центрі «Максимус» під час масажу використовуються ароматичні масла, які збагачують шкіру мінералами і вітамінами, і відповідно тим самим живлять її.

Перед масажем рекомендується відвідати спа-сауну або парну, щоб розігріти шкіру, підготувавши її тим самим до масажу.

При спа-масажі підвищується еластичність і пружність м’язової тканини, м’язи скорочуються, поліпшується приплив кисню до м’язів.

Пропонуємо вам наступні види масажу

Тепло і сила рук наших майстрів допоможуть вам відновити сили і позбутися мязевих болей за допомогою класичного масажу та спортивного масажу.

Рекомендовано людям, які зазнають постійне фізичне навантаження.

Класичний

Він захищає від стресу і дозволяє увійти в стан природного глибокого розслаблення, посилює тонус м'язів і поліпшує кровообіг. Покращуючи обмінні процеси в організмі і розщеплюючи жири, ручний масаж інтенсивно виводить шлаки. Також класичний масаж допоможе полегшити стан при хворобах органів травлення та нервової системи, захворюваннях серцево-судинної системи та органів дихання, порушеннях опорно-рухового апарату. Класичний масаж прискорює відновлювальний процес після травм, а також при високих фізичних та розумових навантаженнях.

Спортивний

Спортивний масаж застосовується у вигляді підготовчого, тренувального та відновного масажу. Підготовчий масаж підвищує загальний тонус, зігріває м'язи, підвищує працездатність; тренувальний - сприяє збереженню спортивної форми; відновлювальний - застосовується після напруженої м'язової роботи.

Зняти стрес і розслабитися Вам допоможе масаж. В затишних інтерєрах нашого клубу, під заспокійливу SPA-музику Ви зможете насолодитися:

Ребалансинг (м’який)

Це повільне, з наростаючим кроком розгладжування повздовж м’язових волокон. Розслабляє тіло і звільняє від зажимів.

Релаксуючий

Це дуже легкий і зосереджений дотик. Дуже приємний та ресурсовідновлюючий масаж.

Пілінг-масаж

Пілінг масаж являє собою процедуру очистки шкіри всього тіла за допомогою застосування спеціальних очищуючих засобів. В результаті цієї процедури знімається верхній шар омертвілих клітин, шкіра очищується від забруднення, стає рівною, гладкою та еластичною. Пілінг запускає процес оновлення та омолодження шкіри.

Хіромасаж обличчя

Це масаж, при якому природним чином відбувається зміна перебігу біохімічних процесів в тканинах. Завдяки перерозподілу рідини в тканинах, активізацію мікроциркуляції та потужному релаксуючому ефекту дана процедура може замінити міостимуляцію і деякі сучасні методи пластичної хірургії.

Мильний масаж в хамамі

Цей масаж проводиться на розігрітій кам'яній плиті. Суть масажу - інтенсивне розтирання всього тіла пацієнта грубою чи м’якою рукавицею, витканою з шерсті чи льону. Час від часу Вас поливатимуть то гарячою то прохолодною водою. Мета такого розтирання – видалення відмерлих частинок шкіри, тобто фактично пілінг. При проведенні масажу виключаються ударні прийоми і ривки, оскільки м'язові тканини розслаблені і їх легко травмувати. Час проведення пінного массажу в хамамі приблизно 10-15 хвилин, після цього Вас заберуть на продовження релаксу, де проведуть класичний масаж всього тіла з ароматичними маслами, які подарують Вам неймовірні релаксуючі відчуття.

Після масажу пацієнт приймає душ та має можливість поплавати в прохолодному басейні.

Енергетичний масаж «Рейки»

Якщо ви хочете відновити душевну та енергетичну рівновагу, зарядитися енергією на довгий час і просто відпочити – для Вас енергетичний масаж «Рейки».

«Рейки» - Енергетичний зцілюючий сеанс. «Вирівнювання» енергетики. Глибоке відчуття спокою. Як наслідок швидше одужання майже від всіх недугів.

«Антицелюлітний»

Цей масаж - доповнення до антицелюлітної програми клієнта. Харчування і тренування він не замінить, проте покращить результативність. Цей масаж прискорює процес виведення шлаків з тканин та організму, при цьому активізується робота лімфатичної системи та системи кровообігу.

«Медовий»

Детоксикація організму завдяки інтенсивному виведенню токсинів через шкіру. Не кожна шкіра буде такому рада, можливі больові відчуття… Але результат! Результат того вартий!

«Обгортання» (антицелюлітні, шоколадне, і т.д.)

Вартість

Класичний масаж (все тіло, окрім обличчя) 30 хв. – 200 грн
60 хв. – 300 грн
Класичний масаж (по зонах) 20 - 30 хв. - 200 грн
Спортивний масаж 60 хв. – 400 грн
Ребалансинг (Андрій) 60 хв. - 350 грн
Релаксуючий 60 хв. - 300 грн
Пілінг-масаж 60 хв. – 300 грн
Хіромасаж обличчя (Андрій) 40-45 хв. - 350 грн
Енергетичний масаж «Рейки» (Андрій) 60 хвилин - 250 грн
Антицелюлітний (сідниці+стегна+живіт) сеанс – 350 грн
10 сеансів - 3000 (сеанс - 300 грн)
Обгортання шоколадне: 60хв. – 300 грн
антицелюлітне (глина): 60хв. – 300 грн
SPA - процедура в хамамі 1,5 год. - 600 грн

Тел. адміністрації: (066) 466 96 26