(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 22:30 ❄ Сб 08:00 - 20:00 ❄ Нд 10:00 - 16:00

Сауна

SPA-клуб «Максимус» запрошує Вас відпочити від метушні  мегаполісу в оазисі комфорту і безтурботності!

З особливою любов'ю ми створювали SPA-зону нашого клубу. Тут ви зможете поніжитися на натуральному мармурі турецького хамама, римської парноі, як слід прогрітися в фінській сауні, розслабитися в джакузі і збадьоритися у прохолодному басейні.

Особливості турецької лазні

Стародавній секрет гарного самопочуття і молодості східних красунь. Відпочинок на гарячому мармурі в хмарі невагомою мильної піни, пілінг і мильний масаж очистять душу і тіло, додадуть сил і повернуть гарний настрій.

Адже хамам - це не тільки прекрасний відпочинок, але і, що особливо важливо для жінки:

  • детоксикація;
  • корекція фігури;
  • надання тонусу шкірі.

Втім, чоловіки теж гідно оцінять тепло натурального мармуру хамама, вологий пар і ні з чим не зрівнянне відчуття повного релаксу.

Турецька парна

Турецька парна наповнена вологим (наближеним до 100%) паром, при температурі повітря 45-60 градусів. Тут за бажанням можна використати травяні масла для ароматизаціі повітря, що сприяє ще більшому розслабленню душі та тіла. М’яка та густа пара прогріває шкіру, викликаючи рясне потовиділення.

Тому до і після парної потрібно випивати багато води. Прогрівання призводить до сприятливих змін органів та систем вашого тіла, покращення обміну речовин, за рахунок очищення шкіри, розкриття пор, видалення відмерлих клітин. Тепло турецької парної сприятливо впливає на серцево – судинну , дихальну, терморегуляційну та ендокринні системи.

Шкіра стає еластичною та пружною, знімається нервове та мязеве напруження, відновлюється бадьорість та працездатність. Це прекрасна процедура для очищення і омолодження тіла.

Неймовірні результати дає поєднання турецької парної з різними видами спа-догляду – пілінгами, масажами та ваннами, обгортуваннями та масками для обличчя і тіла.

Суха сауна

Сауна, це фінський аналог російської лазні. Основним профілактичним чинником в сауні є звичайно ж тепло. Причому, у відмінності від інших теплових процедур, тепло в сауні діє комплексно, практично на всі органи і системи організму. Перебування в сауні дозволяє прогріти не тільки верхні шари шкіри, але і внутрішні органи. При тривалому прогріванні капіляри і крупні судини розширюються, що приводить до активізації кровотоку і інтенсивного виведення продуктів обміну (шлаків) з організму. Внутрішні органи омиваються свіжою, насиченою киснем, кров'ю, що значно покращує їх роботу. Розширення судин в парній і подальше їх різке звуження при виході з неї (басейн, прохолодний душ, сніг) має ще одну позитивну сторону.

Така, «гімнастика» серцево-судинної системи, при систематичному відвідуванні сауни, дозволяє привчити організм до змін атмосферного тиску і температур. Тобто ви забудете що таке головний біль і перестанете застуджуватися від переохолодження.

Сауна завдає благотворного впливу і на кістково-м'язову систему. Глибоке прогрівання сприяє розслабленню м'язів, які в повсякденному житті знаходяться в постійній напрузі. Особливо це актуально для м'язів спини розташованих в районі поясниці і хребта. М'язева напруга в цих областях нерідко перешкоджає нормальному кровообігу, що вкрай негативно позначається на міжхребетних хрящових дисках. А забезпечення нормальної циркуляції крові дозволяє знизити ризик виникнення остеохондрозу і зберегти їх еластичність.

Не можна не відмітити позитивний вплив сауни на людей, що страждають хронічними захворюваннями легенів. В якості консервативного лікування легеневих захворювань, сауна дуже ефективна, оскільки гаряче повітря парної добре розріджує і сприяє виведенню мокроти з легенів. До речі, ця властивість сауни буде дуже корисною і для завзятих курців.

І в решті-решт, сауна просто дарує гарний настрій.

Вартість

У Wellness зоні - (Турецька парна/хамам, джакузі, басейн) 150 грн/год (для членів клубу)
250 грн/год (для відвідувачів)
У SPA зоні - (Турецька парна/хамам, джакузі, басейн) 100 грн/год (для членів клубу)
200 грн/год (для відвідувачів)

Суха сауна працює за індивідуальним замовленням за умови оренди Wellness або SPA - зони.

Тел. адміністрації: (066) 466 96 26