(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 22:30 ❄ Сб 08:00 - 20:00 ❄ Нд 10:00 - 16:00

Професійний вертикальний турбо-солярій в Луцьку

З сьогоднішнього дня Луцьк поповнився ще одним солярієм, проте яким! Зустрічайте, новенький UWE POWERDOME. Він має найкращі відгуки. Цей солярій — один з найшикарніших, втілення європейської якості!

Прощавай, золотиста засмага, яку ви гордо «несли» на собі, повернувшись з відпустки, прощавай оксамитова, шовковиста шкіра, натягнута немов струна. Знову будні, метушня нашого міста і відображення в дзеркалі залишків «шоколадної» розкоші, що тане з кожним днем. І так вас будуть бачити майже цілий рік?! А може, знову на сонце? В сучасний професійний солярій?

У цьому солярії, засмага найбезпечніша в Луцьку

Перш ніж вперше відвідати солярій, проконсультуйтеся з лікарем.

Важливо — якщо у вас знижений тиск і є схильність до частих обмороків, не забудьте поїсти хоча б за годину до відвідування солярію.

Рекомендації по частоті засмагання: краще засмагати через день, щоб шкіра могла адаптуватися після проведення сеансу. Якщо ви засмагаєте щодня, то робіть перерви — 3 дні в нас, 1 день відпочинку. Для підтримки результату цілком достатньо відвідувати солярій в нашому закладі 1-2 рази на тиждень.

Ретельно очищайте шкіру від косметики до сеансу засмаги в солярії.

Час першого сеансу встановлюється обслуговуючим персоналом нашого фітнес-центру і становить 3-4 хвилини. Далі, 7-12 хвилин (все залежить від типу шкіри), не більше. В іншому випадку ви можете «згоріти». Звичайно, це не небезпечно, але супроводжується неприємними ефектами почервоніння і свербіння шкіри.

Обов’язково надягайте спеціальні сонцезахисні окуляри — бережіть зір. При необхідності потрібно закривати найбільш чутливі ділянки тіла для попередження захворювань.

Не рекомендується відвідування солярію, коли ви вживаєте деякі лікарські препарати. Це в основному відноситься до антибіотиків, окремих гормональних препаратів, психотропних і сечогінних засобів.

Не засмагайте більше одного разу на добу.

Після відвідування солярію — не засмагати в той самий день на сонці.