(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 21:30 (зал 21:00) / Сб 08:00 - 20:00 (зал 19:30) / Нд 10:00 - 16:00 (зал 15:30)

Як харчуватися щоб схуднути: що означає «правильне харчування»

Правильне харчування – це обов’язкова складова здорового способу життя та процесу схуднення. Помилковою є поширена точка зору, що для того, щоб позбавитись лишніх кілограмів та виглядати на всі 100% достатньо лише інтенсивно регулярно займатись спортом. Важливе значення має і те, що саме ми їмо та скільки часу витрачаємо на відпочинок.

Лише правильний баланс усіх складових є шляхом до успіху, адже якщо ви нехтуєте споживанням здорової їжі, при цьому лише займаючись спортом, результат швидше за все не досягне ваших очікувань. Точно так само просто харчуючись правильно і при цьому ведучи неактивний спосіб життя вам не здобути підтягнутих м’язів та ідеальних омріяних форм.

 

Програма харчування для схуднення – що повинен включати щоденний раціон?

 

 

Що ж повинно входити до денного раціону дорослої людини? Питання дуже актуальне. Окрім цього, пошук відповіді ускладнюється тим, що різні джерела дають різноманітну інформацію, частина з якої взагалі не відповідає дійсності. Саме тому, щоб пролити світло на це важливе питання, ми підготували для вас кілька дієвих порад, як правильно харчуватись щодня, щоб виглядати відмінно. Отже, приступимо.

Перше, на що варто звертати увагу, це кількість спожитих протягом доби калорій. Середньою загальноприйнятною нормою вважається 2000 калорій. Для того, щоб скинути зайву вагу, варто зменшити цю кількість приблизно на 1/5. Проте варто пам’ятати, що обмежувати себе повністю не рекомендовано, адже організм призупинить обмін речовин та набере ще більше зайвої ваги, коли ви повернетесь до нормального раціону.

Не менш важливим моментом є і кількість прийомів їжі. Рекомендується харчуватись невеличкими порціями 5-6 разів на день, споживаючи між прийомами їжі достатню кількість води (через 20-25 хвилин після прийому їжі). Рекомендована щоденна норма ваги – близько 2 л.

Третє – баланс поживних речовин. Щоденний раціон повинен включати як білки та жири, так і вуглеводи. Останні краще всього споживати на сніданок та обід, замінивши їх білками на вечерю. Окрім цього, дуже важливо звертати увагу на якість їжі, яку ви купуєте та готуєте. Зрозуміло, що ніякої користі у фастфуді, майонезі, соусах, солодких газованих водах та сухих снеках немає. Навіть якщо вам здається, що кількість калорій на упаковці припустима, споживати такий продукт не рекомендується.

До найкорисніших продуктів, які повинен включати раціон здорової людини, належать: нежирне м'ясо, птиця, риба, достатня кількість овочів, фруктів та зелені, кисломолочні продукти, горішки та злаки. Окрім цього, на сьогоднішній день існує безліч надзвичайно смачних рецептів низькокалорійних страв, завдяки яким зовсім скоро здорове харчування ввійде до вашого звичного раціону.

 

Програма тренувань для схуднення та правильне харчування у спортзалі «Максимус»

 

 

Якщо ж ви відчуваєте, що вам потрібна допомога спеціалістів у налагоджені нормального харчування та корекції вашої фігури, ласкаво просимо до фітнес-центру «Максимус»! До ваших послуг найкращі дієтологи та професійні тренери, що допоможуть вам у здійсненні давної мрії – виглядати ідеально.

Будьте здорові та вражайте погляди, адже ви варті найкращого!