(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 22:30 ❄ Сб 08:00 - 20:00 ❄ Нд 10:00 - 16:00

Зумба фітнес — чудовий спосіб весело схуднути

Зараз зумба фітнес у Луцьку є дуже популярним видом фітнесу. Практично нічого дивного в цьому немає, так як розвиток пластики тіла разом із запальними ритмами та рухами сподобалися багатьом людям. Що таке зумба фітнес — можна прочитати в цій статті. А потім, ми чекаємо вас в нашому фітнес-центрі «Максимус» (м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 4). Почніть вже завтра!

Зумба — це танцювальна фізична зарядка під музику. Основу складають базові рухи хіп-хопу, бальних та латино-американських танців, а ще балету і джаз-модерну, які постійно повторюються. Це прекрасний спосіб скинути зайві кілограми, поліпшити пластику і систематично отримувати порцію чудового настрою, тому, що ці танцювальні мотиви любого налаштують на позитив.

Колумбієць Альберто Перес придумав зумба в кінці 90-х років. В цей час він працював висококласним хореографом і віддав усе своє життя навчанню латинським танцям інших. Спершу, зумба складалась лише з латино-американськіх рухів, проте з плином часу рухи змінювались та доповнювались. Сьогодні зумба — основна тренувань великої кількості зірок. Наприклад: Брітні Спірс, Шакіри, Бейонсе.

В перекладі з кубинської ZUMBA означає «веселі рухи», що в точності відображає ознаки спрямованості. Якщо ви любитель латинських ритмів, вам дуже подобається танцювати, і у вас є бажання скинути зайву вагу — цей напрямок фітнесу створено саме для вас.

Зараз існують:

  • Класичний зумба, де використовують виключно латино-американську музику і танцювальні рухи;
  • Континентальний зумба, в якому змішані всілякі напрямки музики і танців.

Особливості Зумба фітнесу

Під час занять ви задіюєте абсолютно всі групи м’язів разом, а також кожну окремо. Крім усього іншого є специфічні тренування, під час яких особлива увага надана одній з груп м’язів: спина, живіт, ноги, руки. Тренування проходить в активному ритмі: одні рухи відразу змінюють інші.

Фактично, заняття зхожі на тусовку, на якій танцюють легкі, на перший погляд, комбінації рухів. Якщо ви прийняли рішення прийти до нас, вам не потрібна спеціальна фізична підготовка, ці рухи ідеально підходять для новачків і для тих чоловіків, які на дискотеках кажуть: «Я не танцюю». Зверніть увагу, що тренування — різні, тому, що чисельність рухів у танцях нескінченна, а це означає, що сумувати не буде. За рахунок динаміки та кардіонавантаження на ваш організм, цей вид фітнесу сприяє зниженню надлишкової ваги, одночасно шліфуючи фігуру, зникненню «пивного живота» і зміцнюючи мускулатуру.

Протипокази

Зумба, як і будь-які інші фізичні вправи, має декілька протипоказів. Зокрема, зміщення хребців, вагітність на будь-якому терміні, грижа (кила) поперекового відділу, посттравматичний період та високий тиск (гіпертонія).