Весна - привід для відвідування соляної кімнати

Дихання - одна з життєвих функцій організму.Завдяки диханню ми можемо забезпечувати свої клітини необхідним киснем та підтримувати важливі процеси у нашому тілі. Тому дихання сіллю давно відомий спосіб лікування та профілактики легеневих захворювань.
 
Відвідування соляної печери допоможе підвищити

Продовжити

Новий напрямок у Maximus Fly YOGA

Як і звичайна ХАТХА ЙОГА допомагає очистити свідомість, оздоровитись, розслабитись і омолодити організм в перевернутих вправах.

Та головне, чого не знайти у вправах на землі - це рівномірне розтягнення хребта без жодних блоків і навантаження.

Коротко про переваги FLY YOGA:

Продовжити

Графік роботи на Великодні свята

Колектив SPA&Fitness centre Maximus щиро вітає з прийдешнім світлим святом Великодня!
Нехай це величне свято наповнить Ваше серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

Продовжити

Як харчуватися щоб схуднути: що означає «правильне харчування»

Правильне харчування – це обов’язкова складова здорового способу життя та процесу схуднення. Помилковою є поширена точка зору, що для того, щоб позбавитись лишніх кілограмів та виглядати на всі 100% достатньо лише інтенсивно регулярно займатись спортом. Важливе значення має і те, що саме ми їмо та скільки часу витрачаємо на відпочинок.

Продовжити

Користь занять спортом для життя та здоров’я

«Рух – це життя» - звучить популярне ствердження, котре прикрашає банери та рекламну продукцію різноманітних спортивних центрів та секцій. Здавалось би, типова річ, яку знає кожен з нас. Проте мало хто поглиблюється в суть цього поняття та з’ясувати, в чому саме перевага рухливості.

Продовжити

  • 1
  • 2