(066) 466-96-26
вул. Електроапаратна, 4

Пн-Пт 07:00 - 21:30 (зал 21:00) / Сб 08:00 - 20:00 (зал 19:30) / Нд 10:00 - 16:00 (зал 15:30)

Вперше у Луцьку. Тренування в 3D на платформі PROCEDOS

Прийшовши на тренування Ви в першу чергу отримаєте коврик Procedos розміром 100 на 130 см, з цифрами та лінійками по краях,це і є Ваша карта руху на наступні 45 хвилин. На тренуванні Ви будете працювати одразу у трьох площинах: згинання-розгинання, відведення-приведення, обертання.
 
Тренування відбуваються в не великих групах, щоб тренер міг контролювати рухи кожного, коректувати та направляти. Разом з тілом відбувається тренування мозку - мозок вивчає тіло краще, утворюються нові нейронні зв'язки, тож регулярні заняття на Procedos підвищують Вашу продуктивність на роботі і в навчанні.
 
Особливістю тренування з ковриком в тому, що

Продовжити

Весна - привід для відвідування соляної кімнати

Дихання - одна з життєвих функцій організму.Завдяки диханню ми можемо забезпечувати свої клітини необхідним киснем та підтримувати важливі процеси у нашому тілі. Тому дихання сіллю давно відомий спосіб лікування та профілактики легеневих захворювань.
 
Відвідування соляної печери допоможе підвищити

Продовжити

Новий напрямок у Maximus Fly YOGA

Як і звичайна ХАТХА ЙОГА допомагає очистити свідомість, оздоровитись, розслабитись і омолодити організм в перевернутих вправах.

Та головне, чого не знайти у вправах на землі - це рівномірне розтягнення хребта без жодних блоків і навантаження.

Коротко про переваги FLY YOGA:

Продовжити

Як харчуватися щоб схуднути: що означає «правильне харчування»

Правильне харчування – це обов’язкова складова здорового способу життя та процесу схуднення. Помилковою є поширена точка зору, що для того, щоб позбавитись лишніх кілограмів та виглядати на всі 100% достатньо лише інтенсивно регулярно займатись спортом. Важливе значення має і те, що саме ми їмо та скільки часу витрачаємо на відпочинок.

Продовжити