Dance class

Найвеселіше і запальний вид аеробіки - танцювальні програми!

На заняттях Ви навчитеся красиво рухатися в ритмі різних танцювальних напрямків, у Вас покращиться координація, пластика рухів і постава! А скільки зайвих калорій спалиться всього лише за одне заняття! Крім усього іншого - ці заняття не тільки знімають стрес, але і сприяють бадьорості і гарного настрою!

Спа - фітнес-клуб «Максимус» - «кузня» красивих, струнких і гнучких тіл. Знайдіть форму своєї мрії, звернувшись до досвідченого тренера, і ви гарантовано досягнете своєї мети.

Belly Dance. Заняття в цьому класі дозволяють значно поліпшити пластику і координацію, а також розучити основні рухи східних танців (зокрема, танець живота). Додаткова перевага - поліпшення кровообігу в малому тазі (за рахунок активних рухів стегнами), що позитивно позначається на жіночому здоров'ї.

Навіщо це потрібно?

Регулярно відвідуючи танцювальні класи, ви отримаєте:

  • Красиве і струнке тіло. Так, це не високоінтенсивні спортивні танці, але під час занять працює безліч м'язів, і спалюються зайві калорії. Вже через кілька тижнів ви помітите, що стали виглядати більш струнко.
  • Відмінне самопочуття. Регулярні фізичні навантаження покращують кровопостачання внутрішніх органів, тим самим сприяючи оздоровленню організму.
  • Увага протилежної статі. Красиві, гнучкі і стрункі жінки завжди привертали увагу чоловіків. Незалежно від того, який напрямок ви оберете, будьте впевнені, вас помітять навіть на самій жвавій вулиці.
  • Впевненість в собі і гарний настрій. В здоровому тілі здоровий дух. А здоровий дух - це єдиний захист від стресів і постійного поспіху. Відвідуйте танцювальні класи регулярно, і ви відчуєте особливий спокій і будете завжди у відмінному настрої.

Тренера

Анжеліка Арутюнян

Вартість абонементів

12 занять /міс 340 грн
Разове відвідування 50 грн
Індивідуальне заняття 150 грн

Проводимо групові та індивідуальні заняття.

Тел. адміністрації: (066) 466 96 26