Басейн

Плавання - це найбільш безпечне фізичне навантаження, яке оздоровлює тіло і є чудовим антидепресантом для розуму.

 

Цей різновид активного дозвілля рекомендований усім, незалежно від віку. У нашому клубі є можливість плавати навіть малюкам.

 

Чи не найкраще підійде такий спорт офісним працівникам, що переважно ведуть малорухливий спосіб життя і потребують емоційного розслаблення у зв’язку із розумовою працею.

 

Також плавання обирають для себе люди, які віддають перевагу фізичним вправам без надмірного навантаження.

Наш фітнес клуб пропонує для відпочинку та тренувань басейни:

  • для вільного плавання і занять аквааеробікою.

 

Розмір басейну 12 на 4 м оснащений 2 доріжками, де Ви можете плавати самостійно або під наглядом професійних інструкторів, а також відпочивати в зоні релаксації.

  • дитячий басейн.

 

Для дорослих і дітей в нашому басейні ми пропонуємо проведення персональних і групових тренувань. Відповідно до навичок для кожного буде підібрана відповідна програма тренування.

 

Можлива розробка індивідуальної програми занять.

Великою популярністю останнім часом користуються заняття з аквааеробіки в окремому басейні. Незалежно від ступеня спортивної підготовки групи і віку учасників - такі заняття завжди проходять цікаво.

Щоб закріпити оздоровчий ефект, басейн слід відвідувати 2-3 рази в тиждень. Заняття плаванням загартувують організм, що істотно знижує ризик вірусних інфекцій та сезонних захворювань.

У нас ви можете поєднувати відвідування басейну до або після відвідування тренажерного залу чи фітнесу. А також до Ваших послуг відразу біля басейну соляна печера, хамам та римська парна, і контрастна ванна для ніг.

 

Великою популярністю користується сімейне дозвілля поблизу басейну, яке для наших постійних клієнтів уже стало родинною традицією.

 

Всі басейни фітнес-слубу «Максимус» обладнані сучасними системами фільтрування води. Очищення води здійснюється генератором озонування та фільтраційними установками, які використовують вугільні і піщані фільтри. Даний спосіб очищення призводить до істотного зниження вмісту хлору в воді, що дозволяє наблизити параметри води до тих, що характерні для природної води.

Графік роботи

  • з 7.00 до 20.00 (пн-пт)
  • з 9.00 до 14.00 (субота)

Тел. адміністрації: (066) 466 96 26