Шукаєте хамам у Луцьку? Подивіться наші фото і ціни

 • Що таке турецький хамам і його вплив на організм людини

  Турецька лазня або турецький хамам — це не тільки приємне тепло. Все це ціла філософія, а також віяння культурного розвитку Сходу. Подібні сауни постійно порівнювались із витворами мистецтва. У тому числі і в наш час, відвідавши турецький хамам в Луцьку, який відкрився у фітнес центрі Максимус, ви будете приємно здивовані витонченістю оздоблення.

  Процес відвідування хамама ні в якому разі не обмежений тільки парильньою і басейном. Для того щоб повністю розслабитися, очистити ваш організм, а найбільш важливе — душу, є сенс провести багато часу в хамамі, розмовляючи та розпиваючи чаї й трав’яні відвари.

  Турецька баня у Луцьку

  Загальноприйнятий турецький хамам складається з трьох кімнат.

  1. На першому місці — джамекян. Джамекян — представляє з себе роздягальню. У ньому залишають свій одяг та взуття, одягнувши тільки лише пов’язку на стегна.
  2. Друге приміщення — пестемаль, в ньому здійснюється обмивання. Подібна церемонія здійснюється з використанням мідної ємності.
  3. Останнє приміщення — парна або харарет.

  У порівнянні з російською лазнею, хамам має зроблені з мармуру стіни, тапчани і підлогу. На такому лежаку ви можете лежати дуже довго (доки гроші не закінчаться :) ), плавно прогріваючи своє тіло. Якщо побажаєте масаж, то його роблять на цьому ж лежаку.

  Турецька сауна хамам — це головним чином самоочищення і релаксація всього організму. Найважливіший результат, який вона проявляє на організм будь-якої людини — це «відпочинок» нервової системи, який не завадить будь-якому українцю.

  Що ви отримуєте після відвідування луцького хамама:

  • поліпшення настрою;
  • зміцнення організму;
  • очищення свого улюбленого тіла від шлаків та токсинів;
  • міцний сон і кольорові сни :) ;
  • зниження частоти неврозів і нападів мігрені.

  Турецький хамам прекрасно чистить і активізує відновлення поверхні шкіри, при цьому затримує ефект старіння організму людини. Існує ще один вельми багатозначний результат впливу на організм — метаболізм та прискорення обміну речовин, що може допомогти омолодженню організму і зниження ваги. Хамам ніжно, але у водночас глибоко прогріває суглоби і м’язові тканини. У зв’язку з цим його наполегливо рекомендують всім спортсменам для зняття втоми після тренувальних навантажень і під час постравматичної реабілітації.

  Хаммам Луцк

  Особливо відзначимо, що серед всіх видів лазень хамам має мінімальну кількість протипоказань для відвідування. У Туреччині ним користуються як чоловіки, так і жінки, головна умова, щоб жіноча стать не з’явилась сюди в чоловічий день. Той факт, що для жінки були відсутні обмеження для відвідування турецького хамама, був швидше за все винятком із правила, ніж нормою.


  Зробити закладинку на цей пост в: