Тренажери для сідниць. Підбірка найкращих. Фото

 • Тренажери для сідниць — пройдемося по спортзалу!

  Ви знаєте представницю жіночої статі, яка б не бажала мати стрункі нижні кінцівки, а також підтягнуті і пружні сідниці? Тільки от ніщо ніколи ви не отримаєте, не докладаючи зусиль. Часом для того, щоб мрія здійснилася, необхідно наполегливо попрацювати над цим. Шановні читачки, давайте поговори з вами про найрезультативніші тренажери для області сідниць!

  Зміст:

  1. Тренажер для сідниць — степпер
  2. Велотренажер для сідниць
  3. Бігова доріжка
  4. Еліпсоїд для сідниць
  5. Тренажер — відведення ноги з вантажем назад
  6. Машина Сміта
  7. Гакк машина для прокачування сідниць
  8. Присідання зі штангою на плечах для гарних сідниць

  Всі знають, що нижні кінцівки і зона сідниць — це одна з загальнопоширених проблематичних зон тіла жінки. Безперечно, можна спробувати врятуватися від відкладень зайвого жиру на подібних зонах за допомогою будь-яких дієтичних режимів або косметичних процедур. Однак якщо ви хочете, щоб результат був стрімким, неодмінно потрібні фізичні навантаження, які працюватимуть саме над цими зонами. Є безліч фізичних вправ сприяючих зменшенню об’єму сідниць і нижніх кінцівок. Зараз тренери Луцького фітнес-центру «Maximus» бажають розповісти про найбільш ефективні тренажери для ділянки сідниць і нижніх кінцівок, які сприяють формуванню стрункої і підтягнутої фігури.

  Тренажер для сідниць — степпер

  степпер

  Незважаючи на свої невеликі габарити, даний тренажер став чудовою знахідкою для тих, хто давно має намір усунути зайві кілограми. Недаремно його ще називають «жіночим», так як його вплив, першим ділом, спрямовано на формування струнких нижніх кінцівок, а також пружних сідниць. Степпер є невеликим за розміром тренажером, який дозволяє натренувати м’язи нижніх кінцівок, стегон і сідниць. Заняття за допомогою степпера досить-таки результативні, якщо вашою метою є не тільки лише позбавлення від зайвих кілограмів, але також і від апельсинової кірки. Рухи даного тренажера імітують ходіння по сходах.

  А ось інтенсивність тренування за допомогою степпера ви зможете відрегулювати самі, тобто наскільки більше кроків ви зробите за одну хвилинку, настільки більше навантаження ви приймаєте. Існує ще одна перевага даного тренажера: займаючись з його допомогою, ви витрачаєте досить велику кількість калорій. Степпер — тренажер для аеробного навантаження, а це означає, що приблизно за 30-ть хвилин проведення занять на ньому при середній інтенсивності, ви зможете витратити приблизно 200-250 калорій, це хороше інтервальне тренування для сідниць та стегон.

  Степпер є універсальним тренажером для зони сідниць. Займаючись на ньому, ви витратите багато часу. Окрім того, якщо ви будете займатися близько двадцяти хвилин на день, то вже через тридцять днів зможете помітити очевидні результати.

  Єдиний мінус — це те, що після певної кількості часу ваші м’язи звикнуть до навантаження і вам необхідно буде заміщати почергово заняття на степпері і звичайні вправи.

  Велотренажер для сідниць

  ВелотренажериЩе один результативний тренажер для області сідниць — це, безумовно, велотренажер.

  Подібний тренажер, який можна використовувати в домашніх умовах, є одним з найбільш затребуваних і відомих. А все тому, що заняття за допомогою велотренажера сприяють стрімкому усуненню зайвої ваги та підтягуванню проблематичних зон. Попри те, що велотренажер приводить в дію величезна кількість м’язів, його легко можна називати тренажером сідниць, оскільки якраз дану гарну зону він приводить у дію найбільш всього.

  Одним із золотих правил тренувань за допомогою велотренажера є неодмінна систематичність. Якщо ви не будете займатися регулярно, тоді можете не чекати навіть найменшого ефекту. У що б то не стало, необхідно проводити заняття кілька разів за семиденний строк, а в ідеалі чотири-п’ять разів.

  Вдобавок вам потрібно буде обрати персональний темп власних занять. Не можна негайно кидатися в бій і займатися по годині за один раз. Це становить небезпеку для вашого власного життя. Слід починати з короткочасних тренувань, тривалістю десять-п’ятнадцять хвилин. Перед початком тренування неодмінно зробіть розминку.

  Бігова доріжка

  бігова доріжкаІснує ще один всім відомий тренажер для сідниць — це доріжка бігова. Без всякого сумніву, біг — це непогане навантаження на м’язи нижніх кінцівок, а на додачу ще на сідниці. Хоча не кожен раз біг стає доречним. Приміром, в зимовий час або восени бігати вкрай важко з причини поганих погодних умов. І тут вам на допомогу приходить доріжка бігова, яка посприяє збереженню ваших форм, незважаючи на погодні умови.

  Бігова доріжка є відмінним методом приведення себе у форму і накачуванню м’язів нижніх кінцівок і сідниць. Протягом бігу, безумовно, головне навантаження припадає на нижні кінцівки і зону сідниць. Систематичні заняття за допомогою бігової доріжки сприяють зниженню ваги, а ще удосконаленню рельєфу м’язів. Приступати до занять на біговій доріжці необхідно в певній послідовності і надалі збільшувати навантаження.

  Еліпсоїд для сідниць

  орбітрекЯкщо ви побажаєте поєднати в одному тренажері велотренажер, степпер і доріжку бігову, тоді вам буде потрібен еліптичний тренажер. Еліпсоїдом називають тренажер-гібрид, який поєднує в собі абсолютно всі функції вищеописаних тренажерів. Це стане дивовижною знахідкою для тих, хто прагне скинути вагу, зробити нижні кінцівки гарно і пропорційно складеними, а сідниці еластичними.

  Даний тренажер приведе в дію м’язи стегон, гомілки і сідниць. Окрім цього ви отримаєте значне навантаження на верхні кінцівки.

  Тренажер — відведення ноги з вантажем назад

  vidvedennya-for-popaДана вправа повною мірою направлена на приведення в норму сідничного м’язу. Тільки от у нього є мінус: у вас не вийде виконати її з наявністю великої ваги. А от з маленькою вагою ви взагалі не отримаєте ні найменшого результату. Вона переважніше для розминки області сідниць.

  Однак якщо ви проявляєте завзятість і готові виконувати дані вправи протягом хоча б шість місяців, тоді, безперечно, ваші сідниці підтягнуться й отримають шикарну форму.

  Ще один мінус даної вправи полягає в тому, що у вас на неї витратиться часу в два рази більше, ніж на звичайні вправи. Причина в тому, що її необхідно виконувати по черзі кожною нижньою кінцівкою. В цій вправі опорна нижня кінцівка повинна бути слабо вигнута в зоні коліна.

  Тренажер для сідниць машина Сміта

  машина СмітаЦей вид вправи подібний присіданням з наявністю штанги на плечах, тільки от гриф штанги розташовується проміж двох металоконструкцій. Якраз на даному тренажері у вас буде можливість непогано прокачати сідничні м’язи. На машині Сміта дозволено присідати набагато нижче, ніж на присіданнях зі штангою на плечах.

  Тільки глибокі присідання прокачують ваші сідниці. Спочатку НЕ присідайте дуже глибоко, оскільки від цього ви можете розтягнути зв’язки. Збільшуйте глибину кожного присідання з кожним тренуванням.

  Гакк машина для прокачування сідниць

  Вона також дозволяє нам здійснювати присідання досить глибоко, при цьому прокачуючи нам м’язи, які потребують цього. Цей тренажер дуже гарний, тому що його дія не шкодить хребту і попереку. Що дуже важливо для жінки. Ще вправи для стегон в обтяжувачах теж ефективні і для м’язів попи.

  прокачування сідниць

  Присідання зі штангою на плечах для красивих сідниць

  присіданні зі штангоюЙмовірно, сама результативна вправа для опрацювання сідниць, тільки якщо через деякий час ви станете використовувати глибокі присідання.

  Представницям жіночої статі не слід лякатися слова штанга. Оскільки будь-які інші тренажери таким самим чином працюють із застосуванням металевих тягарів. Під штангою слід розуміти пристрій не надто важкої ваги. Бодібар або порожній гриф, який має вагу від трьох до восьми кілограмів, повністю підійде і для новачків.

  Який би з тренажерів для сідниць ви не обрали б, не варто забувати, що головне — це систематичність ваших занять. Вже через тридцять днів тренувань у вас буде очевидний результат.


  Зробити закладинку на цей пост в: