Альфа-Гравіті Луцьк - чудові відгуки, фото, відео

 • Інформація про Альфа-гравіті + фото

  Альфа-Гравіті (Аlpha gravity) — досить нова і, на жаль, поки ще не дуже поширена система оздоровлення тіла у Луцьку. Це розвиток гнучкості і потужного психофізичного впливу на організм людини.

  Для занять на мотузочках (так ласкаво називають систему Альфа-Гравіті) не важливий вік і відсутні будь-які обмеження. Абсолютно неважливо важите ви 50 кг або 150, ви зможете займатися, розвивати своє тіло, а головне у вас буде поліпшуватися здоров’я, і ​​прекрасний настрій забезпечено на весь день!

  Аlpha-gravity Луцьк

  Що таке Альфа-Гравіті?

  Це альпіністські мотузки, закріплені на стелі, з карабінами і рукавичками, вас підвішують за ноги, одягнувши на них м’якеньке кріплення і пальцями рук потрібно триматися за спеціальні ручки, тобто ви опиняєтеся в підвішеному стані, в якому і виконуються всі вправи. Хочемо попередити, що кисті і пальці рук спочатку будуть дуже швидко втомлюватися, і ви не зможете довго висіти і відповідно робити вправи.

  Перший час краще займатися в щільних шкіряних рукавичках. Але це не страшно, так відбувається у всіх, з часом руки звикають і через пару місяців рукавички вам вже зовсім не знадобляться.

  А ще хочемо сказати, спробувавши раз позайматися Аlpha gravity, ви швидше за все дуже його полюбите і захочете прийти ще раз і ще. Далі можна розвиватися самому, дивитися відео на Ютубі і вдосконалюватися, ніхто не заважає вам придумувати свої елементи.

  Аlpha-gravity-Ukraine

  Що ж такого особливого в заняттях Альфа-Гравіті?

  Мотузки- це щось зовсім інше в порівнянні зі звичними нам видами фітнесу. Ці заняття скоріше ближче до йоги, пілатесу, до тренувань де притаманна духовна складова, ніж до аеробіки або занять в залі. Тут на відміну від фітнесу ви накопичуєте енергію і силу, а не відчуваєте її лише короткий час після занять.

  На мотузочках проходить тренування тіла в тривимірному просторі через те що ви висите в повітрі, плюс йде взаємодія з гравітацією, власне звідси і виникла назва даного виду занять. Тренування проходить під вагою власного тіла, ви отримуєте такий заряд енергії та позитиву після занять, що хочеться скоріше прибігти на наступне.

  Під час тренування розтягуються всі м’язи і сухожилля, зміцнюється опорно-руховий апарат, заняття дуже рекомендовані для людей з проблемними суглобами, з болем у спині, а так само для посттравматичного відновлення. Ваше тіло потихеньку під навантаженням власної ваги починає розтягуватися, м’язи зміцнюються, опрацьовується рельєф тіла, і в той же час йде ще і психічна робота, на кшталт медитації.

  Аlpha-gravity

  Ви не можете робити рухи на автоматі, ви повністю зосереджує на них свій розум, концентруєтесь на тому що робите, адже нам так складно хоч на хвилиночку затримати свою увагу десь… Тут ваш внутрішній погляд повністю спрямований на виконанні вправ, на контроль свого тіла, ви зосереджуєтесь на час всього заняття. Погодьтеся, не погане тренування для нашого розуму.

  А головне що дають нам заняття — це молодість, заряд бадьорості та гарного настрою, адже в першу чергу йде робота саме з нашим хребтом, він розтягується, зміцнюється і оздоровлюється. А як відомо гнучкість тіла і здоров’я хребта — це запорука нашої молодості, настрою і загального стану здоров’я!

  Дуже рекомендуємо сходити на заняття Альфа-Гравіті у фітнес-центр «Maximus» (місто Луцьк, вулиця Електроапаратна, 4) і поділитися з нами своїми враженнями!

  Наочне відео, щоб сформувати ваше уявлення про те що ж таке Альфа-Гравіті.


  Зробити закладинку на цей пост в: