Аеробіка для схуднення для чайників

 • Аеробіка для схуднення — скільки разів на тиждень займатися?

  Аеробіка розподіляється на три види — інтенсивна зі стрибками, без стрибків і поєднання перших двох видів.

  Аеробіка для новачків проходить без використання спортивних снарядів і в основному схожа на танці з кроками і стрибками. Такі заняття розвивають координацію і витривалість, а також починає спалюватися жировий прошарок. Розрахуйте для себе скільки потрібно часу тренуватися для схуднення ваших жирових відкладень.

  Найближчий і прямий шлях до спалювання жиру становить степ-аеробіка для схуднення. В степ аеробіці використовуються степ платформи. Підвищена інтенсивність тренувань досягається шляхом швидкого підйому на платформу і такого ж спуску з додаванням хореографічних рухів.

  Різновидів степ-аеробіки дуже багато. Можна займатися на степі із засобами, в стилі різних танців або просто виконувати енергійні аеробні рухи.

  Також існує ще й танцювальна аеробіка, в якій застосовується безліч танцювальних елементів. Крім ефекту схуднення вдосконалюється пластика, координація та артистизм. Після танцювальної аеробіки піднімається настрій і загальний тонус тіла, з’являється бадьорість. Така аеробіка дарує безліч емоцій. Наприклад, аеробіка рок-н-рол для схуднення і для любителів танців.

  Навіть займаючись аеробікою з метою схуднення потрібно контролювати харчування. Можна продовжувати їсти булочки і займатися аеробікою, тоді ви просто будете підтримувати форму і не товстіти. А якщо для схуднення і зменшення об’єму, то потрібно дотримуватися здорового і правильного харчування або навіть дієти.

  Скільки разів на тиждень потрібно займатися аеробікою для схуднення?

  Аеробікою для схуднення слід займатися як мінімум 3 рази на тиждень. Для досягнення великих і якнайшвидших результатів слід тренуватися 5 разів на тиждень. Звісно потрібно враховувати графік роботи і напруженість буднів. Не в усіх виходить займатися 5 разів на тиждень.

  Як довго потрібно займатися аеробікою для схуднення?

  Чим довше і частіше тим краще. За перший місяць занять ви вже повинні помітити результат. А після 6 місяців стати стрункішою та схуднути на кілька розмірів.

  Пам’ятайте, що після 20 хвилин тренування починають спалюватися жирові відкладення. Тому в середньому займайтеся годину, але не більше півтори години.

  Опис фото

  Заняття тривалістю в годину підвищує витривалість серця, дарує здоров’я всьому тілу.

  Щоб схуднути швидше дотримуйтесь дієти (або помірного харчування) і займайтеся аеробікою. При такому настрої — дієта + аеробіка ви будете не тільки худнути, але і підтягувати м’язи, приводити їх в тонус.


  Зробити закладинку на цей пост в:
2Коментаря

Залишити коментар

Скасувати коментар