Що можна їсти, щоб швидко схуднути? Список продуктів, користь.

 • Що можна їсти, щоб швидко схуднути? Рекомендовані продукти, список.

  Кожному, хто страждає проблемою зайвої ваги, хочеться стрімко втратити свої кілограми. І не важливо, збираєтеся ви скинути п’ять, десять чи двадцять кілограмів, кожному з вас хочеться швидше стати витонченим і привабливим. Проте яким чином це виконати не голодуючи при цьому? Як знизити вагу без будь-яких дієт? Що дозволено й потрібно вживати щоб бути ситим і до того ж, результативно знижувати вагу без шкоди для стану організму?

  Зміст:

  1. Що можна їсти
  2. Які продукти їсти
  3. Обов’язкові овочі
  4. Яку користь приносять ягоди
  5. Як правильно їсти м’ясо
  6. Приготування круп
  7. 5 простих правил здорового раціону

  Що можна їсти, щоб швидко схуднути та з користю для фігури

  Спочатку давайте поміркуємо, скільком з вас виходить врятуватися від вторинного набору зайвих жирових відкладень після, здавалося б, благополучно проведеного процесу дотримання дієти? Безумовно, в наш час багатьох з вас турбує не стільки лише протікання самої дієти, скільки стійкість отриманого ефекту! Чи вдасться знизити вагу на п’ятнадцять кілограмів за семиденний термін і не набрати десять за наступний триденний період?

  На жаль, на дане питання дати точну відповідь неможливо. Комусь пощастить, і він збереже свої форми при скинутих п’ятнадцяти кілограмах. Однак крім того, велика частина з нас, рано чи пізно, повернеться до своєї початкової ваги. Як же бути в подібній ситуації?

  Наша стаття не просто так має назву «Що можна їсти, щоб швидко схуднути». Ми хочемо пояснити вам, як саме можна знизити вагу без застосування різноманітних дієт, використовуючи всього навсього навички збалансованого харчування.

  І полягають дані навички, в першу чергу, в безпомилковому виборі продуктів харчування, які сприяють результативному зниженню ваги.

  Які продукти вживати, щоб схуднути

  Фрукти.

  Серед фруктів абсолютно невелика кількість тих, якими сьогоднішня дієтологія радить не зловживати. Дієта з застосуванням фруктів — це одна з швидкісних і результативних дієт в літній час. Хоча давайте поміркуємо, яким чином зможуть нанести шкоду організму фрукти?

  перелік продуктів для втрати ваги

  Тут все набагато простіше, не вживайте ті з них, які вміщують у собі непомірну кількість цукру. Цукор, нехай і фруктовий, є зайвою кількістю вуглеводів, які мають таку здатність перевтілюватися в жирові клітини. Тільки от наша з вами мета — це спалювання жирових клітин, а не їх придбання!

  На завершення, поділимо фрукти на такі, які зможуть стати перешкодою процесу пониження ваги і такі, які надзвичайно позитивно впливають на позбавлення від надлишкових кілограмів.

  Чотири фрукта за добу з переліку тих, що радять для зниження ваги, і за семиденний термін можна скинути до п’яти кілограмів!

  Що можна їсти, щоб швидко схуднути: Абрикос, Груша, Черешня, Кавун, Нектарин, Хурма, Апельсини, Персик, Ананас, Мандарини, Гранат, Грейпфрут, Лимони, Кислиця, Слива, Вишня, Журавлина, Ківі, Алича, Фейхоа, Яблука, Лайм, Кокос, Авокадо, Диня, Помело, Черемуха, Айва.

  Не вживайте: Маракуйя, Виноград, Банани, Папайя, Гуарана, Інжир (в сушеному або свіжому вигляді), Манго, Фініки.

  Слід зазначити, що посеред фруктів, які слабо сприяють схудненню, як правило є тропічні види. Цей факт, знову ж, пов’язаний зі значним вміщенням сахарози в їх плодах.

  Порада: Для того щоб бути впевненим, що фрукти в дійсності надають допомогу в схудненні, спробуйте за день вживати не менше чотирьох фруктів, — таку рекомендацію дають фахівці в області дієтології. Через деякий час ви побачите суттєві зміни, як в масі тіла, так і у вашому режимі харчування.

  По-перше, кардинально понизиться бажання їсти.
  По-друге, ви позбудетеся від п’яти до семи кілограмів за семиденний термін, всього навсього вносячи в власний раціон тільки чотири фрукти.
  По-третє, ваш організм інстинктивно приступить до відмови від цукру, звичайного цукру, який ви додаєте в каву або чай. Ви відчуєте цей факт, коли чай, в який ви по звичці закине дві ложечки цукру, стане вам нудотним і солодким.

  Без всякого сумніву, саме таким чином впливає фруктоза, яка, на відміну від білого цукру, не приносить абсолютно ніякої шкоди для вашого стану організму, а навіть, навпаки, перешкоджає набору зайвих кілограмів.

  Що можна їсти, щоб швидко схуднути — їжте овочі та зелень

  Дітям, які проживають в Європі, які страждають від ожиріння, фахівці в області дієтології настійно радять вживати по два городніх плода за день, не змінюючи при цьому свого сформованого раціону харчування. Оскільки підсадити маленьку дитину на найсуворішу дієту забороняється, її організм повинен забезпечуватися якомога більшою кількістю різноманітних поживних компонентів від різних продуктів харчування, як високо- так і малокалорійних.

  А всього навсього два овоча за один день сприяють у прискоренні процесу обміну речовин і енергії, удосконаленню моторики кишечника і, що найголовніше, кардинальним чином змінюють ліпогенез (процес жироутворення) і ліполіз (процес розтрати жирових клітин). Поміркуйте, а чи є сенс, щоб і вам вчинити так само?

  Два і більш овоча за день сприяють у зниженні відсотка вуглеводів, які перевтілюються в жирові клітини, з тридцяти п’яти до десяти відсотків! Щоб зміст останньої пропозиції став для вас найбільш зрозумілим, поговоримо докладніше про процес виникнення натільного жиру.

  Їжа, яку ми вживаємо, в певній кількості, вміщує в собі вуглеводи. Згідно правил, близько тридцяти п’яти відсотків спожитих з їжею вуглеводів формуються в жирові відкладення і відкладаються на вашому тілі «про запас», на час стресових ситуацій, недостатньо гарного харчування, захворювань тощо. Решта шістдесят п’ять відсотків розтринькуються організмом у формі енергії для його подальшої життєдіяльності. Проте це були цифри, які приведені до стандартних показників.

  Отже, овочі та зелень сприяють нам у абсолютно іншому процесі, протилежному ліпогенезу. Вони викликають процес ліполізу, тобто спалюванню жиру. Кращим чином даному процесу сприяють ті овочі, які вміщують у собі антиоксидант, кислоту ретинову, похідну ретинолу, тобто вітаміну групи А.

  Овочі, що у величезній кількості містять ретонову кислоту, приводять в норму співвідношення «енергоспоживаючого» і «жирового» відсотків, і тому сприяють у процесі стрімкого схуднення. Ці овочі ми наводимо для вас нижче:

  Що можна їсти, щоб швидко схуднути:

  Червоні, зелені і жовті овочі (гарбуз, морквина, перець солодкий, броколі, шпинат, цибуля зелена, селера, капуста білокачанна, зелень кропу і петрушки, кольрабі, помідори), сімейство бобових (горох, соя), різні трави (водорості морські, листя бурачника, корінь лопуха, люцерна, хміль, хвощ, фенхель, ламінарія, коров’як, лимонник, кропива, петрушка, овес, перцева м’ята, листя малини, подорожник, конюшина, шавлія, плоди шипшини, листя фіалки, щавель, мучниця).

  Рекомендація: перелік овочів, який наведено для вас вище, абсолютно не означає, що ті що залишилися вживати не варто.

  Запам’ятайте: кожен з овочів — це скриня, скарбами якої є мінерали, вітаміни, природна вода та інші корисні біологічні компоненти, які не тільки лише сприяють у схудненні, а й збережуть ваш організм в нормальному тонусі.

  Всі овочі, в більшості випадків, малокалорійні. Їх споживання вагомо полегшує процес зниження ваги. Спочатку рекомендуємо вам протягом одного дня вживати одну тарілочку якого-небудь салату з городніх плодів. Непогано б обирати овочі з числа тих, які записані в переліку «Що можна їсти, щоб швидко схуднути», проте не забороняється додавати й ті, які розташовуються поза даного переліку.

  До того ж ви зможете оцінити особливо результативні дієти з застосуванням овочів, однією з яких є дієта з вживанням брокколі, за допомогою якої можна без особливих зусиль знизити масу тіла до десяти кілограмів за семиденний термін. А ще капуста брокколі є в нашому чарівному переліку городніх плодів, сприяючих схудненню.

  Про ягоди для схуднення

  Ліквідувати зайві кілограми із ягодами набагато простіше, ніж, приміром, з фруктами або навіть овочами. Ягоди не вміщують в собі стільки цукру, скільки його у фруктах і ще менше калорійні, ніж овочі. Однак при цьому вони вміщауть набагато більше число мікроелементів, як в якісному, так і в кількісному співвідношенні, ніж городні плоди або фрукти.

  А це означає, що схуднення за допомогою них — це ще більш швидкісний і здоровий метод скинути зайву вагу. А ще всім відомо, що саме ягоди, особливо лісові, мають найбільший антиоксидантний ефект.

  Як їсти м’ясо щоб швидко схуднути

  Безперечно, без м’ясних продуктів не можна. Усунувши з власного раціону харчування м’ясо, ви піддаєте ризику залишити без білка свій організм з незвичайним біохімічним складом, який властивий тільки лише білкам тваринного походження. І як кінцевий підсумок — перебій обміну речовин і енергії (раптове збільшення ваги), призупинення процесів витрачання жиру, тобто зниження ваги, пригнічений стан, дисбаланс гормонів.

  Візьміть на замітку, не існує м’яса, яке не можна б було вам вживати! Існують заборонені способи його виготовлення, наприклад, підсмажування або фритюр.

  Вживайте абсолютно будь-які м’ясні продукти, кожен з них сприяє у приведенні вас до струнких форм і вашій бездоганній вазі, по іншому не було б такого розмаїття результативних дієт на основі білка, суттєвим прикладом яких може бути всім відома «Кремлівська дієта».

  Але підходьте з розумом до процедури приготування м’яса. Замість того, щоб смажити, використовуйте духовку, гриль, пароварку, мультиварку чи духовку. Додавати сіль теж слід трохи менше звичної кількості. Частіше використовуйте соєвий соус.

  Курячі грудки маринуйте в соєвому соусі на 15 хвилин, а потім запікайте в духовці. Це чистий білок.

  Корисна рекомендація: кожен вид м’яса має свою окрему функцію для зниження ваги.

  Наприклад, індичку вважають самим дієтичним м’ясом за власним складом, а ось курка — найбільш малокалорійним.

  Окрім м’яса птиці, не слід забувати і про червоне м’ясо, наприклад, м’ясо телятини, яловичини або кролятини. Можна зробити виняток, ймовірно, для свинячого м’яса. Це досить жирне м’ясо, ось чому його застосування переважніше лімітувати.

  Як правильно їсти зернові, щоб швидко схуднути

  Найкорисніші вуглеводи — ось що саме являють собою різноманітні каші зернові. Щоб стрімко і результативно знижувати вагу, вам потрібно замістити хлібобулочні вироби звичайними кашами: гречкою, вівсянкою, рисом. Це три найбільш ефективні в зниженні ваги крупи, що дозволяють позбутися від шести до дев’яти кілограмів за семиденний строк, з урахуванням, що за добу ви зможете вживати всього навсього сто п’ятдесят грамів (~ одну тарілочку) якої-небудь з подібних каш.

  перелік продуктів для схудненняГотувати каші дозволено як на водичці, так і за допомогою молока. Наперекір загальновідомій думці, каші, проварені на молоці ні краплі не калорійніші, ніж проварені на водичці. Тільки, використовуючи молоко, ви дозволяєте власному організму придбати більшу кількість корисних мікроелементів. Смак краще, користі більше, а шкоди для ваших форм ніякої. Ось чому, головний герой нашої статті — каша з молока — один з стрімких і здорових методів втратити жирові клітини.

  Ми радимо за добу їсти по одній тарілочці гречки, рису або вівсяної крупи на ваш особистий вибір. Ось помітите, ефект не змусить себе чекати тривалий час.

  Корисна рекомендація: щоб помітити, наскільки результативним для вас може стати процес схуднення на гречці, рисі або вівсянці, спробуйте якийсь час дотримуватися дієти на кашах, в статті про неї ви також зможете знайти визначення механізмів, які провокують зниження ваги за допомогою вживання гречки, рису і вівсяної крупи.

  Спробуйте просто-напросто ввести в свій щоденний раціон тарілку однією з таких каш, переважніше зранку, але гречу можна в обід. Результат буде не довгоочікуваним, а швидким.

  Продукти харчування, які сприяють правильному харчуванню та здоровому зниженню ваги, ми згадали. Залишилося підвести підсумки і коротко описати наш план того що можна їсти, щоб швидко втратити вагу.

  5 правил для швидкого схуднення

  Внесіть у власний раціон чотири фрукти на добу (з переліку рекомендованих, дивіться вище). Це набагато прискорить процедуру схуднення, позбавляє від переїдань, відчуття голоду та знизить вашу схильність до солодких продуктів.

  Завжди приділяйте увагу і ягодам, особливо підходячими для зниження ваги вважають їх суміщення з молоком або кисломолочними продуктами (кефіром, сиром, йогуртом). Звертайте увагу на дієти багаті клітковиною для користі організму.

  Ніколи не відмовляйтеся від м’яса! Вживайте його у власне задоволення (не переїдайте, звичайно). Але не смажте його. Спробуйте вживати відварене або зроблене в процесі гасіння, слабо посолене м’ясо кролика, птахи або корови.

  Для зниження ваги дуже корисне систематичне вживання круп, особливо гречки, круп з вівса і рису. Спробуйте вживати за день мінімум одну тарілку кожної з подібних каш, тоді вже через кілька діб почнуться початкові результати, які дуже часто можуть досягти п’яти кілограмів за триденний термін.

  І ще — пийте чисту воду. Рекомендується за 20 хвилин до їжі випити півсклянки води.

  Спробуйте хоча б 5-7 днів скористатися нашими порадами. Вже за перші2-3 дні у вас виникне можливість знизити вагу на три — п’ять кілограмів. Вам не потрібно буде при цьому заміщати звичний раціон харчування, а всього навсього ввести в нього деякі зміни згідно п’ятьом рекомендаціям.

  Ось що забороняється вживати. Деталізований та шкідливий перелік:

  • Хот-доги;
  • Шаурма;
  • Кола;
  • Йогурт (з багатьма добавками);
  • Еклер;
  • Кекс;
  • Торти;
  • Пиріжки;
  • Морозиво;
  • Тістечка;
  • пельмені;
  • Супчики (швидкого виготовлення);
  • Снеки;
  • Майонез;
  • Ковбаса;
  • Сосиски;
  • Сіль;
  • Хліб;
  • Цукор;
  • Шоколадні цукерки;
  • «Фанта»;
  • Бутерброди;
  • Стейк;
  • Попкорн;
  • Джем;
  • Печиво (виготовлене з борошна білої);
  • Локшина;
  • Макарони;
  • Алкогольні напої;
  • Мед;
  • Карамельки;
  • М’ятні цукерки;
  • Чатні;
  • Маринад;
  • Горішки;
  • Іриски;
  • Жуйки;
  • Кубики бульйонні;
  • Млинчики;
  • Пюре;
  • Чіпси;
  • Банани;
  • Кекс;
  • Солодка газована вода;
  • Виноград;
  • Курка — гриль (з магазину);
  • Сухарики;
  • Желе;
  • Бекон;
  • Крекер;
  • Жирний сир;
  • Сироп;
  • Маргарин;
  • Кава;
  • Піца;
  • Крем шоколадний;
  • Сметана;
  • Свинина;
  • Коктейль;
  • Сало;
  • Оселедець;
  • Какао;
  • Пепсі;
  • Зефір;
  • Булочки;
  • Масло вершкове;
  • Олія соняшникова;
  • Пряники;
  • Насіння соняшнику;
  • Вугор (виготовлений в процесі копчення);
  • Шашлики;
  • Ошийок (свинячий);
  • Сирок глазурований;
  • Біг Мак;
  • Чізбургер;
  • Вафлі;
  • Гамбургер;
  • Халва;
  • Пудинг;
  • Пластівці;
  • Котлети;
  • Драже;
  • М’ясний рулетик;
  • Рулетик шоколадний;
  • Ватрушки;
  • Шинка;
  • Голубці.

  Перелік того, що потрібно вживати, щоб протікав процес схуднення:

  • Чорна кава, без наявності цукру;
  • Диня;
  • Ананас;
  • Сік грейпфрута;
  • Авокадо;
  • Свіжий огірок;
  • Грейпфрут;
  • Свіжий томат;
  • Корнішони;
  • Лимон;
  • Риба;
  • Персик;
  • Мандарин;
  • Апельсин;
  • Черешня;
  • Смородина;
  • Цільнозерновий хліб;
  • Малина;
  • Мінеральна вода без наявності газу;
  • Чай (зелений);
  • Чорниця;
  • Горобина;
  • Шипшина, а також відвар з шипшини;
  • Слива;
  • Спаржа;
  • Перець;
  • Яблучко;
  • Зелена цибуля;
  • Гриби (тільки не прожарені);
  • Кольорова капуста;
  • Гарбуз;
  • Кавун;
  • Висівки;
  • Лохина;
  • Кориця;
  • Курка, філе без жиру і шкірки;
  • Пісна яловичина;
  • Лайм;
  • Оцет яблучний;
  • Груша;
  • Папайя;
  • Суп (охолоджений і маложирний);
  • Квасоля;
  • Кресс — салат;
  • Брокколі;
  • Горох;
  • Суниця;
  • Шпинат;
  • Насіннячка льону;
  • Полуничка;
  • Квіноя;
  • Артишок;
  • Оливкова олія;
  • Ожина;
  • Вода;
  • Брусниця;
  • Журавлина;
  • Калина;
  • Ківі;
  • Петрушка;
  • Базилік;
  • Творог до 5% жирності;
  • Морква;
  • Селера;
  • Часник;
  • Креветки;
  • Рис;
  • Гречана каша;
  • Сироватка;
  • Сухі фрукти;
  • Боби;
  • Вівсяна каша;
  • Гірчиця;
  • Ізюм;
  • Мідії;
  • Баранина;
  • Фенхель;
  • Устриці;
  • Жовток яєчний;
  • Агрус;
  • Сочевиця;
  • Краби;
  • Раки;
  • Кольрабі;
  • Картопля (виготовлена в мундирі);
  • Чай червоний;
  • Кабачки;
  • Суп (сильно гарячий);
  • Естрагон;
  • Листя салату;
  • Вино (червоне);
  • Шавлія;
  • Буряк (червоний);
  • Імбир.


  Зробити закладинку на цей пост в: