Професійний вертикальний турбо-солярій в Луцьку (гарні відгуки)

 • Професійний вертикальний турбо-солярій в Луцьку

  З сьогоднішнього дня Луцьк поповнився ще одним солярієм, проте яким! Зустрічайте, новенький UWE POWERDOME. Він має найкращі відгуки. Цей солярій — один з найшикарніших, втілення європейської якості!

  Прощавай, золотиста засмага, яку ви гордо «несли» на собі, повернувшись з відпустки, прощавай оксамитова, шовковиста шкіра, натягнута немов струна. Знову будні, метушня нашого міста і відображення в дзеркалі залишків «шоколадної» розкоші, що тане з кожним днем. І так вас будуть бачити майже цілий рік?! А може, знову на сонце? В сучасний професійний солярій?

  У цьому солярії, засмага найбезпечніша в Луцьку

  Перш ніж вперше відвідати солярій, проконсультуйтеся з лікарем.

  Важливо — якщо у вас знижений тиск і є схильність до частих обмороків, не забудьте поїсти хоча б за годину до відвідування солярію.

  Рекомендації по частоті засмагання: краще засмагати через день, щоб шкіра могла адаптуватися після проведення сеансу. Якщо ви засмагаєте щодня, то робіть перерви — 3 дні в нас, 1 день відпочинку. Для підтримки результату цілком достатньо відвідувати солярій в нашому закладі 1-2 рази на тиждень. Розклад, протипокази та ціни, ви знайдете на цій сторінці.

  Ретельно очищайте шкіру від косметики до сеансу засмаги в солярії.

  Час першого сеансу встановлюється обслуговуючим персоналом нашого фітнес-центру і становить 3-4 хвилини. Далі, 7-12 хвилин (все залежить від типу шкіри), не більше. В іншому випадку ви можете «згоріти». Звичайно, це не небезпечно, але супроводжується неприємними ефектами почервоніння і свербіння шкіри.

  Обов’язково надягайте спеціальні сонцезахисні окуляри — бережіть зір. При необхідності потрібно закривати найбільш чутливі ділянки тіла для попередження захворювань.

  Не рекомендується відвідування солярію, коли ви вживаєте деякі лікарські препарати. Це в основному відноситься до антибіотиків, окремих гормональних препаратів, психотропних і сечогінних засобів.

  Не засмагайте більше одного разу на добу.

  Після відвідування солярію — не засмагати в той самий день на сонці.


  Зробити закладинку на цей пост в: